Spalinowe nożyce do żywopłotu ECHO HC-2020
Pierwotna cena wynosiła: 1599,00 zł.1379,00 złAktualna cena wynosi: 1379,00 zł.
Idealny wybór do użytku domowego, a także do małych i średnich prac profesjonalnych.
- Kup na stronie
- Lub zamów telefonicznie
- Tel 726 181 682
Opis
| Pojemność silnika: | 21,2 cm3 |
| Moc użytkowa [KM]: | 0,8 KM |
| Moc użytkowa [kW]: | 0,6 kW |
| Waga maszyny: | 4,5 kg |
| Pojemność zbiornika paliwa: | 390 ml |
| Maksymalne zużycie paliwa: | 0,44 L/h |
| Mieszanka paliwowa: | 50:1 |
| Typ ostrza: | dwustronne |
| Długość ostrza [mm]: | 534 mm |
| Podziałka noża [mm]: | 35 mm |
| Szybkość cięcia [suwów / min.]: | 3.600 |




