Spalinowe nożyce do żywopłotu ECHO HCS-3210ES
2579,00 zł
Lekka maszyna, z którą praca jest łatwa i bezproblemowa.
- Kup na stronie
- Lub zamów telefonicznie
- Tel 726 181 682
Opis
| Pojemność silnika: | 21,2 cm3 |
| Moc użytkowa [KM]: | 0,8 KM |
| Moc użytkowa [kW]: | 0,6 kW |
| Waga maszyny: | 4,8 kg |
| Pojemność zbiornika paliwa: | 390 ml |
| Mieszanka paliwowa: | 50:1 |
| Typ ostrza: | dwustronne |
| Długość ostrza [mm]: | 729 mm |
| Podziałka noża [mm]: | 35 mm |
| Szybkość cięcia [suwów / min.]: | 4.700 |




