Spalinowe nożyce do żywopłotu ECHO HCA-2620ES-HD
Pierwotna cena wynosiła: 2859,00 zł.2829,00 złAktualna cena wynosi: 2829,00 zł.
Idealnie wyważone profesjonalne nożyce do żywopłotu z długim wysięgiem o lekkiej i ergonomicznej konstrukcji.
- Kup na stronie
- Lub zamów telefonicznie
- Tel 726 181 682
Opis
| Pojemność silnika: | 25,4 cm3 |
| Moc użytkowa [KM]: | 1,4 KM |
| Moc użytkowa [kW]: | 1,0 kW |
| Waga maszyny: | 6,5 kg |
| Pojemność zbiornika paliwa: | 600 ml |
| Maksymalne zużycie paliwa: | 1,01 L/h |
| Mieszanka paliwowa: | 50:1 |
| Typ ostrza: | dwustronne |
| Długość ostrza [mm]: | 536 mm |
| Podziałka noża [mm]: | 35 mm |
| Szybkość cięcia [suwów / min.]: | 5.000 |




