Dmuchawa spalinowa Shindaiwa EB810
3389,00 zł
To maszyna stworzona do najcięższych zadań w których dodatkowa moc znacznie zwiększa efektywność pracy.
Brak w magazynie
- Kup na stronie
- Lub zamów telefonicznie
- Tel 726 181 682
Opis
| Pojemność silnika: | 79,9 cm3 |
| Moc użytkowa [KM]: | 5,7 KM |
| Moc użytkowa [kW]: | 4,2 kW |
| Waga maszyny: | 11,9 kg |
| Pojemność zbiornika paliwa: | 2560 ml |
| Maksymalne zużycie paliwa: | 2,18 L/h |
| Wydajność: | 1819 m3/h |
| Maksymalna prędkość powietrza: | 94,5 m/s |




