Kosa spalinowa ECHO SRM-420ES-LW
Pierwotna cena wynosiła: 2899,00 zł.2259,00 złAktualna cena wynosi: 2259,00 zł.
Pilarka o mocy 2,4KM jest narzędziem dla profesjonalistów, którzy oczekują niezawodności, wydajności i precyzji podczas koszenia dużych obszarów. Ta kosa spalinowa charakteryzuje się solidną konstrukcją, co sprawia, że jest bardzo trwała. Uchwyt z systemem antywibracyjnym zwiększa komfort obsługi. Waga ECHO SRM-420ES-LW została zoptymalizowana, co ułatwia manewrowanie podczas prac w ogrodzie.
Brak w magazynie
- Kup na stronie
- Lub zamów telefonicznie
- Tel 726 181 682
Opis
| Pojemność silnika: | 41,5 cm3 |
| Moc użytkowa [KM]: | 2,4 KM |
| Moc użytkowa [kW]: | 1,8 kW |
| Waga maszyny: | 8,0 kg |
| Pojemność zbiornika paliwa: | 690 ml |
| Maksymalne zużycie paliwa: | 1,05 L/h |
| Gaźnik: | membranowy |
| Wskaźnik przełożenia przekładni: | 1,33 |
| Wyposażenie: | głowica |
| szelki | |
| nóż tnący |




