Spalinowa pilarka mechaniczna ECHO CS-2511WES
1829,00 zł
Piła łańcuchowa o mocy 1,5 KM nadająca się do przycinania gałęzi oraz rzeźbienia w drewnie. Dzięki temu, że jest lekka (2,6 kg) praca z nią nie jest męcząca. Pod względem stosunku mocy do masy jest to idealna maszyna.
- Kup na stronie
- Lub zamów telefonicznie
- Tel 726 181 682
Opis
| Pojemność silnika: | 25,0 cm3 |
| Moc użytkowa [KM]: | 1,5 KM |
| Moc użytkowa [kW]: | 1,1 kW |
| Waga maszyny: | 2,6 kg |
| Pojemność zbiornika paliwa: | 190 ml |
| Pojemność zbiornika oleju: | 140 ml |
| Maksymalne zużycie paliwa: | 0,67 L/h |
| Mieszanka paliwowa: | 50:1 |
| Długość prowadnicy [cale]: | 8, 10, 12 |
| Długość prowadnicy [cm]: | 20, 25, 30 |
| Podziałka łańcucha: | 3/8 |
| Szerokość rowka: | 1,3 mm |
Japońskie maszyny słyną z tego, że są lekkie niezawodne i wytrzymałe. Ta pilarka jest przykładem idealnej maszyny dla osób poszukujących tych właśnie cech.




