Spalinowa pilarka łańcuchowa ECHO CS-2511TES
1849,00 zł
Ta piła łańcuchowa posiada rewelacyjny stosunek mocy do masy, dzięki czemu jest powszechnie uznawana za jedną z najlepszych na świecie pilarek arborystycznych. Moc użytkowa wynosząca 1,51 KM sprawia, że ECHO CS-2511TES to piła łańcuchowa, która pomimo swojej kompaktowej budowy, radzi sobie skutecznie z różnymi zadaniami.
- Kup na stronie
- Lub zamów telefonicznie
- Tel 726 181 682
Opis
| Pojemność silnika: | 25,0 cm3 |
| Moc użytkowa [KM]: | 1,51 KM |
| Moc użytkowa [kW]: | 1,11 kW |
| Waga maszyny: | 2,3 kg |
| Pojemność zbiornika paliwa: | 190 ml |
| Pojemność zbiornika oleju: | 140 ml |
| Maksymalne zużycie paliwa: | 0,67 L/h |
| Mieszanka paliwowa: | 50:1 |
| Długość prowadnicy [cale]: | 8, 10, 12 |
| Długość prowadnicy [cm]: | 20, 25, 30 |
| Podziałka łańcucha: | 3/8 |
| Szerokość rowka: | 1,3 mm |
Pilarka Shindaiwa 251Ts standardowo wyposażona jest w prowadnicę 10″ (25 cm) oraz pasujący łańcuch.
1 opinia dla Spalinowa pilarka łańcuchowa ECHO CS-2511TES
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.





Jarek Konieczny –
Trochę bałem się zamówić pilarkę z jakiejś randomowej strony ale zadzwoniłem, porozmawiałem i kupiłem. Po dwóch dniach pilarka była u mnie.