Pilarka spalinowa Shindaiwa 341AC
1619,00 zł
Kompaktowa, lekka i wytrzymała pilarka łańcuchowa przy użyciu której wykonasz z łatwością każde zadanie przeznaczone dla pilarek farmerskich.
- Kup na stronie
- Lub zamów telefonicznie
- Tel 726 181 682
Opis
| Pojemność silnika: | 34,4 cm3 |
| Moc użytkowa [KM]: | 2,1 KM |
| Moc użytkowa [kW]: | 1,5 kW |
| Waga pilarki: | 3,8 kg |
| Pojemność zbiornika paliwa: | 280 ml |
| Pojemność zbiornika oleju: | 230 ml |
| Maksymalne zużycie paliwa: | 0,85 L/h |
| Mieszanka paliwowa: | 50:1 |
| Długość prowadnicy [cale]: | 12, 14, 16 |
| Długość prowadnicy [cm]: | 30, 35, 40 |
| Podziałka łańcucha: | 3/8 cala |
| Szerokość rowka: | 0.043 / 0.050 cala |
Pilarka Shindaiwa 341AC standardowo wyposażona jest w prowadnicę 14″ (35 cm).




