Pilarka spalinowa Shindaiwa 390sx
2539,00 zł
Dzięki starannie dobranym parametrom Shindaiwa 390SX jest gotowa sprostać wymaganiom najbardziej wymagających zadań, oferując nie tylko solidną moc 2,58 KM ale także wygodę użytkowania. Shindaiwa 390SX to piła do drewna, która zdobyła uznanie klientów. Opinie potwierdzają, że ta pilarka łańcuchowa charakteryzuje się niezawodnością i trwałością, spełniając oczekiwania użytkowników.
- Kup na stronie
- Lub zamów telefonicznie
- Tel 726 181 682
Opis
| Pojemność silnika: | 38,4 cm3 |
| Moc użytkowa [KM]: | 2,58 KM |
| Moc użytkowa [kW]: | 1,90 kW |
| Waga pilarki: | 4,5 kg |
| Pojemność zbiornika paliwa: | 420 ml |
| Pojemność zbiornika oleju: | 215 ml |
| Maksymalne zużycie paliwa: | 1,22 L/h |
| Mieszanka paliwowa: | 50:1 |
| Długość prowadnicy [cale]: | 13, 15 |
| Długość prowadnicy [cm]: | 33, 38 |
| Podziałka łańcucha: | 0,325 |
| Szerokość rowka: | 1,5 mm |
Pilarka Shindaiwa 390sx standardowo wyposażona jest w prowadnicę 13″ (33 cm)




