Pilarka spalinowa Echo CS-310ES
799,00 zł
Lekka i wyjątkowo dobrze wyważona pilarka łańcuchowa z silnikiem spalinowym klasy Premium o pojemności 30,5 cm3. Jest to maszyna charakteryzująca się rewelacyjną wytrzymałością, i właśnie dlatego jest polecana do prac porządkowych w ogrodach. Z powodzeniem może zostać wykorzystana także do cięcia drewna opałowego i innych prac hobbystycznych. Echo CS-310 ES to mała pilarka o szerokich możliwościach.
- Kup na stronie
- Lub zamów telefonicznie
- Tel 726 181 682
Opis
| Pojemność silnika: | 30,5 cm3 |
| Moc użytkowa [KM]: | 1,5 KM |
| Moc użytkowa [kW]: | 1,1 kW |
| Waga maszyny: | 4,0 kg |
| Pojemność zbiornika paliwa: | 250 ml |
| Pojemność zbiornika oleju: | 260 ml |
| Maksymalne zużycie paliwa: | 0,68 L/h |
| Mieszanka paliwowa: | 50:1 |
| Długość prowadnicy [cale]: | 12, 14 |
| Długość prowadnicy [cm]: | 30, 35 |
| Podziałka łańcucha: | 3/8 |
| Szerokość rowka: | 1,3 mm |




