Pilarka spalinowa Echo CS-4510ES
Pierwotna cena wynosiła: 2179,00 zł.1799,00 złAktualna cena wynosi: 1799,00 zł.
Wydajna i wszechstronna pilarka o mocy 3,1KM do zastosowań w ogrodzie, prac przydomowych i wycinki drzew w lesie. Jak każda maszyna Echo, pilarka ma niską wagę, co ma realny wpływ na komfort użytkowania. Japońskie pilarki charakteryzują się niezwykłą wytrzymałością i jakością wykonania dlatego są coraz częściej wybierane przez klientów.
- Kup na stronie
- Lub zamów telefonicznie
- Tel 726 181 682
Opis
| Pojemność: | 45,0 cm3 |
| Moc: | 2,3 kW / 3,1KM |
| Waga na sucho: | 5 kg |
| Pojemność zbiornika paliwa: | 480 ml |
| Pojemność zbiornika oleju: | 330 ml |
| Rodzaj łańcucha tnącego: | 0,325 x 1,3 mm |
| Długość prowadnicy [cm]: | 33, 38, 45, 50 |
| Długość prowadnicy [cale]: | 13, 15, 18, 20 |
W zestawie prowadnica 15″ (38cm) OREGON oraz dopasowany do niej łańcuch tnący.




