Pilarka spalinowa Echo 4010
1599,00 zł
Pilarka spalinowa Echo CS-4010to lekka pilarka ważąca 4,2 kg. Wyjątkowo zwrotna budowa i potężny silnik profesjonalnej klasy o pojemności 41,6 cm³ zostały zaprojektowane tak, aby stworzyć pilarkę spalinową, która wyróżnia się w prawie wszystkich zadaniach. Zaawansowany, dwusuwowy silnik zapewnia więcej mocy i mniej emisji spalin niż jakakolwiek inna piła w tej samej klasie. Bez względu na to, czy przycinasz gałęzie, tniesz drewno opałowe, czy nawet ścinasz drzewa, będziesz miał maszynę idealnie dopasowaną do swojej pracy.
Brak w magazynie
- Kup na stronie
- Lub zamów telefonicznie
- Tel 726 181 682
Opis
| Pojemność silnika: | 41,6 cm3 |
| Moc użytkowa [KM]: | 2,6 KM |
| Moc użytkowa [kW]: | 1,9 kW |
| Waga maszyny: | 4,2 kg |
W komplecie z prowadnicą 38/ 15″ OREGON
| Pojemność zbiornika paliwa: | 350 ml |
| Pojemność zbiornika oleju: | 230 ml |
| Maksymalne zużycie paliwa: | 1,06 L/h |
| Mieszanka paliwowa: | 50:1 |
| Długość prowadnicy [cale]: | 15, 18 |
| Długość prowadnicy [cm]: | 38, 45 |
| Podziałka łańcucha: | 0,325 |
| Szerokość rowka: | 0,050 |




