Pilarka spalinowa ECHO CBS-501SX
Pierwotna cena wynosiła: 3099,00 zł.2899,00 złAktualna cena wynosi: 2899,00 zł.
Pilarka spalinowa ECHO CBS-501SX to następca modelu CS-501SX. Pilarka o niskiej masie i wysokiej wydajności. Jej moc użytkowa to 3,5 KM co daje świetne rezultaty w pracy. Jest to jedna z maszyn najczęściej wybieranych przez swoją siłę i trwałość.
Brak w magazynie
- Kup na stronie
- Lub zamów telefonicznie
- Tel 726 181 682
Opis
| Pojemność: | 50,2 cm3 |
| Moc: | 2,57 kW / 3,5KM |
| Waga na sucho: | 4,7 kg |
| Pojemność zbiornika paliwa: | 500 ml |
| Pojemność zbiornika oleju: | 280 ml |
| Rodzaj łańcucha tnącego: | 0,325 x 1,5mm |
| Standardowa prowadnica: | 16″ (40 cm) |
| Długość prowadnicy [cm]: | 38, 40, 45, 50 |
| Długość prowadnicy [cale]: | 15, 16, 18, 20 |




