Pilarka spalinowa Shindaiwa 251TSC carving
2149,00 zł
Pilarka łańcuchowa Shindaiwa 251Tcs to jedna z najmniejszych maszyn tej marki. Wyjątkowo lekka konstrukcja 2,3 kg zmniejsza zmęczenie operatora i umożliwia manewrowanie w ciasnych przestrzeniach. Moc 1.5KM jest wystarczająca do podcinania gałęzi lub rzeźbienia w drewnie.
Brak w magazynie
- Kup na stronie
- Lub zamów telefonicznie
- Tel 726 181 682
Opis
| Pojemność silnika: | 25,0 cm3 |
| Moc użytkowa [KM]: | 1,5 KM |
| Moc użytkowa [kW]: | 1,1 kW |
| Waga pilarki: | 2,3 kg |
| Pojemność zbiornika paliwa: | 190 ml |
| Pojemność zbiornika oleju: | 140 ml |
| Maksymalne zużycie paliwa: | 0,68 L/h |
| Mieszanka paliwowa: | 50:1 |
| Długość prowadnicy [cale]: | 8, 10 |
| Długość prowadnicy [cm]: | 20, 25 |
| Podziałka łańcucha: | 3/8 |
| Szerokość rowka: | 0.050 (0.043) |
W komplecie z prowadnicą carvingową 25 cm / 10″ oraz pasującym łańcuchem.




