Pilarka spalinowa Shindaiwa 362Ts
1899,00 zł
Gałęziówka Shindaiwa 362Ts waży zaledwie 3,6 kg i dzięki swojemu ogromnemu (jak na swój rozmiar) silnikowi o mocy 2,04KM zapewnia niesamowitą wydajność. Doceniane przez arborystów, strażaków oraz osoby zajmujące się zawodowo obróbką drewna.
Brak w magazynie
- Kup na stronie
- Lub zamów telefonicznie
- Tel 726 181 682
Opis
| Pojemność silnika: | 35,8 cm3 |
| Moc użytkowa [KM]: | 2,04 KM |
| Moc użytkowa [kW]: | 1,5 kW |
| Waga pilarki: | 3,6 kg |
| Pojemność zbiornika paliwa: | 330 ml |
| Pojemność zbiornika oleju: | 243 ml |
| Maksymalne zużycie paliwa: | 0,88 L/h |
| Mieszanka paliwowa: | 50:1 |
| Długość prowadnicy [cale]: | 12, 14 |
| Długość prowadnicy [cm]: | 30, 35 |
| Podziałka łańcucha: | 1/4″ |
| Szerokość rowka: | 0.050″ |
W komplecie z prowadnicą 30 cm / 12″ oraz pasującym łańcuchem.




