Pilarka spalinowa Shindaiwa 410
1949,00 zł
Shindaiwa 410 to wszechstronna piła łańcuchowa z silnikiem o pojmności 41,6cm3, stworzona z myślą o efektywnej obróbce drewna. Ta pilarka spalinowa oferuje doskonałą równowagę pomiędzy mocą a precyzją, idealną dla entuzjastów prac leśnych. Moc użytkowa wynosząca 2,6 KM czyni tę pilarkę skutecznym narzędziem, zdolnym do przecinania drewna o różnej twardości. Niewielka waga 4,2 kg sprawia, że jest ona wyjątkowo poręczna i łatwa w obsłudze.
- Kup na stronie
- Lub zamów telefonicznie
- Tel 726 181 682
Opis
| Pojemność silnika: | 41,6 cm3 |
| Moc użytkowa [KM]: | 2,6 KM |
| Moc użytkowa [kW]: | 1,9 kW |
| Waga pilarki: | 4,2 kg |
| Pojemność zbiornika paliwa: | 350 ml |
| Pojemność zbiornika oleju: | 230 ml |
| Maksymalne zużycie paliwa: | 1,06 L/h |
| Mieszanka paliwowa: | 50:1 |
| Długość prowadnicy [cale]: | 15, 18 |
| Długość prowadnicy [cm]: | 38, 45 |
| Podziałka łańcucha: | 0.325 cala |
| Szerokość rowka: | 0.050 cala |
Pilarka Shindaiwa 410 standardowo wyposażona jest w prowadnicę 15″ (38 cm).
Zalecana mieszanka paliwowa to proporcja 50:1. Wspiera ona optymalne funkcjonowanie silnika, przekładając się na trwałość i efektywność.
Opinie użytkowników potwierdzają, że Shindaiwa 410 to maszyna, która zasługuje na uznanie ze względu na swoją niezawodność i komfort obsługi.




