Pilarka spalinowa Shindaiwa 431sx
2799,00 zł
Profesjonalna piła łańcuchowa o mocy 3,1KM. Jako jeden z modeli japońskich pilarek wyróżnia się niską wagą 4,3 kg co jest niezwykle ważną cechą przy długotrwałej pracy przy wycince drzew lub ich przygotowaniu do transportu. Pilarka Shindaiwa 431sx standardowo wyposażona jest w prowadnicę 14″ (35 cm).
Brak w magazynie
- Kup na stronie
- Lub zamów telefonicznie
- Tel 726 181 682
Opis
| Pojemność silnika: | 42,9 cm3 |
| Moc użytkowa [KM]: | 3,1 KM |
| Moc użytkowa [kW]: | 2,3 kW |
| Waga pilarki: | 4,3 kg |
| Pojemność zbiornika paliwa: | 400 ml |
| Pojemność zbiornika oleju: | 270 ml |
| Maksymalne zużycie paliwa: | 1,24 L/h |
| Mieszanka paliwowa: | 50:1 |
| Długość prowadnicy [cale]: | 13, 14, 16, 18 |
| Długość prowadnicy [cm]: | 33, 35, 40, 45 |
| Podziałka łańcucha: | 0.325 cala |
| Szerokość rowka: | 0.050 cala |
Pilarka Shindaiwa 431sx standardowo wyposażona jest w prowadnicę 14″ (35 cm)




