Pilarka spalinowa Shindaiwa 493
Pierwotna cena wynosiła: 2299,00 zł.1999,00 złAktualna cena wynosi: 1999,00 zł.
Potężna pilarka o mocy 3,4 KM. Wydajna i niezwykle wszechstronna japońska spalinowa pilarka łańcuchowa.
- Kup na stronie
- Lub zamów telefonicznie
- Tel 726 181 682
Opis
| Pojemność silnika: | 50,1 cm3 |
| Moc użytkowa[KM]: | 3,4 KM |
| Moc użytkowa [kW]: | 2,5 kW |
| Waga pilarki: | 5,0 kg |
| Pojemność zbiornika paliwa: | 480 ml |
| Pojemność zbiornika oleju: | 330 ml |
| Maksymalne zużycie paliwa: | 1,32 L/h |
| Mieszanka paliwowa: | 50:1 |
| Długość prowadnicy [cale]: | 15, 18 |
| Długość prowadnicy [cm]: | 38, 45 |
| Podziałka łańcucha: | 0.325 cala |
| Szerokość rowka: | 0.050 cala |
Pilarka Shindaiwa 493 standardowo wyposażona jest w prowadnicę 15″ (38 cm).




