Spalinowa pilarka łańcuchowa ECHO CS-3510ES
Pierwotna cena wynosiła: 1459,00 zł.1049,00 złAktualna cena wynosi: 1049,00 zł.
Wszechstronna, lekka i łatwa w użytkowaniu. Nasz bestseller wśród pilarek. Piła łańcuchowa echo CS-3510ES to maszyna wielozadaniowa. Świetnie poradzi sobie zarówno w ogrodzie jak i w lesie. Polecana dla amatorów i profesjonalistów.
- Kup na stronie
- Lub zamów telefonicznie
- Tel 726 181 682
Opis
| Pojemność silnika: | 34,4 cm3 |
| Moc użytkowa [KM]: | 2,1 KM |
| Moc użytkowa [kW]: | 1,5 kW |
| Waga maszyny: | 3,7 kg |
| Pojemność zbiornika paliwa: | 280 ml |
| Pojemność zbiornika oleju: | 230 ml |
| Maksymalne zużycie paliwa: | 0,85 L/h |
| Mieszanka paliwowa: | 50:1 |
| Długość prowadnicy [cale]: | 12, 14, 16 |
| Długość prowadnicy [cm]: | 30, 35, 40 |
| Podziałka łańcucha: | 3/8 |
| Szerokość rowka: | 0.043 / 0.050 |




