Spalinowa pilarka łańcuchowa ECHO CSB-4310SX
2799,00 zł
Jedna z pilarek ECHO o dużej mocy powyżej 3KM. Profesjonalna, średniej wielkości pilarka łańcuchowa, która doskonale sprawdzi się w różnych zastosowaniach. Ta piła łańcuchowa nada się do wycinki drzew a także przy innych pracach związanych z drewnem.
- Kup na stronie
- Lub zamów telefonicznie
- Tel 726 181 682
Opis
| Pojemność silnika: | 42,9 cm3 |
| Moc użytkowa [KM]: | 3,1KM |
| Moc użytkowa [kW]: | 2,3 kW |
| Waga maszyny: | 4,3 kg |
| Pojemność zbiornika paliwa: | 400 ml |
| Pojemność zbiornika oleju: | 270 ml |
| Maksymalne zużycie paliwa: | 1,24 L/h |
| Mieszanka paliwowa: | 50:1 |
| Długość prowadnicy [cale]: | 13, 14, 16, 18 |
| Długość prowadnicy [cm]: | 33, 35, 40, 45 |
| Podziałka łańcucha: | 0,325 |
| Szerokość rowka: | 0,050 |
Do pilarki dołączona jest prowadnica Oregon 15″ (38 cm) oraz pasujący do niej łańcuch OREGON




